Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-08-30.

Rodzinny Park Rozrywki, Wesołe Miasteczko w Zatorze - ENERGYLANDIA

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: małopolskie
Firma: ENERGYLANDIA - Rodzinny Park Rozrywki
Powiat: oświęcimski
Miejscowość: Zator
Kod pocztowy: 32-640
Ulica: al. 3 Maja 2
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://energylandia.pl
   
dodano: 2017.06.01
ważne do: 2017.08.30
wyświetleń: 106

Szczegóły ogłoszenia:

Chcesz spędzić weekend z dziećmi w górach, jednak poza górskimi wędrówkami chciałbyś umożliwić im skorzystanie z dodatkowych atrakcji? Rozglądasz się za dobrym, a przy tym dogodnie usytuowanym parkiem rozrywki? Podczas podróży zajrzyj do miasta Zator, w którym znajduje się Energylandia.

Nasz lunapark jest idealnym miejscem na wyjazd z dziećmi, ze względu na szeroki wybór atrakcji, wśród których znajdują się propozycje przeznaczone dla osób w różnym wieku. Dysponujemy między innymi szybkimi rollercoasterami, bajkowymi karuzelami, wieżą swobodnego spadania, samochodzikami, rwącą rzeką, kolejką widokową oraz dużym aquaparkiem. Na terenie naszego obiektu znajdziesz również Wioskę Wikingów i Wioskę Szwajcarską, a zatem zabawa może być połączona z rozwijaniem wiedzy o świecie i historii. Kolejnym elementem Energylandii jest strefa gastronomiczna, w której możesz chwilę odetchną i spożyć coś smacznego.

Początek sezonu przypada na kwiecień, dlatego jeżeli zastanawiasz się gdzie jechać na majówkę to proponujemy spędzenie długiego weekendu u nas.
Reklama