Ogłoszenie

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: mazowieckie
Firma: Parkuj i Leć - Parkingi lotniskowe
Powiat: nowodworski
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Kod pocztowy: 05-102
Ulica: ul. Forteczna 25
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://parkujilec.pl/
   
dodano: 2018.04.10
ważne do: 2018.07.09
wyświetleń: 14

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Parkuj i Leć posiada parkingi na terenie całej Polski. Są one umiejscowione w najdogodniejszych lokalizacjach, blisko największych portów lotniczych w Polsce. Parkingi można odkryć w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Modlin, Gdańsk, Łódź i Katowice. W najbliższym czasie powstaną parkingi także w nowych miastach.

Klienci Parkuj i Leć mają okazję skorzystania z dużych, wygodnych miejsc parkingowych, które są monitorowane 24/7 oraz bezpłatnego transferu z parkingu na lotnisko.

Istnieje jeszcze możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc parkingowych drogą telefoniczną lub internetową. Wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję wolnego stanowiska i punktualnego dotarcia na lotnisko. Transfer na lotnisko i z powrotem organizowany jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą z niego skorzystać wszyscy klienci parkingu bez względu na porę, warunki atmosferyczne czy ilość podróżujących osób. Z oferty Parkuj i Leć skorzystało ponad 500000 osób. Koszty korzystania z parkingu są rewelacyjnie niskie a stali klienci mogą liczyć na 50% zniżki.

telefon: 883 222 888
adres mail: bok@parkujilec.pl
https://parkujilec.pl/

Reklama