Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Koszalin
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ignif.com/
   
dodano: 2018.04.09
ważne do: 2018.07.08
wyświetleń: 12

Szczegóły ogłoszenia:

IGNIF to harmonijne zestawienie tradycji z nowoczesnością. Staranność i troska o szczegóły przy ręcznie wykonanych detalach dostarcza wyjątkowych efektów wspartych długoletnim doświadczeniem. Jesteśmy jednym z ostatnich producentów wkładów, kaset oraz drzwi do kominków robionych w ten sposób. Zróżnicowana stylistyka własnych produktów wiąże wysoką jakość wykonania oraz dbałość o detale.

Ciągły rozwój i współpraca z zakładami badawczymi oraz ścisła kontrola jakości to klucz do niezawodnego i bezpiecznego korzystania. Każdy element konstrukcji przechodzi ekstremalne testy użytkowe. Materiały, którye stosujemy są najwyższej jakości oraz ściśle dobrane. Te czynniki pozwalają na zagwarantowanie skutecznego funkcjonowania naszych wyrobów przez co najmniej 10 lat.

Naszym celem nadrzędnym jest jednak jakość wykończenia. Ręcznie przygotowane oraz dopracowane elementy zewnętrzne jak rama drzwi są nasz wizytówką. Posiadamy dużą paletę produktów, w której każdy odnajdzie produkt dopasowany do jego wnętrza.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

Reklama