Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-02-28.

Profesjonalna firma copywriterska

do negocjacji Zaproponuj cenę!
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: małopolskie
Firma: Promenada Słów
Powiat: krakowski
Miejscowość: Krzeszowice
Kod pocztowy: 32-065
Ulica: Chrzanowska 20
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: promenada-slow.pl
   
dodano: 2017.11.30
ważne do: 2018.02.28
wyświetleń: 40

Szczegóły ogłoszenia:

Jesteśmy profesjonalną firmą copywriterską, od kilku lat zajmujemy się pisaniem na zlecenie. Nasza redakcja internetowa oferuje sporządzanie wysokiej jakości tekstów, zgodnych przede wszystkim z aktualnymi standardami wyznaczonymi przez Google. Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim bardzo intratnym dla zleceniodawcy stosunkiem ceny do efektu. Oferujemy unikalne treści po rozsądnej cenie.
Piszemy:
- e-maile marketingowe
-wpisy na blogi (lifestylowe oraz firmowe)
-recenzje produktów, miejsc, filmów czy dzieł sztuki
- opisy (proste oraz wymagające bardziej złożonego researchu)
- artykuły (poradnikowe, tematyczne, sponsorowane)
 
Zatrudniamy ludzi z pasją oraz lekkim piórem, co stanowi dla naszego Klienta gwarancję, że będzie w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony ze współpracy. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość słowa i wymagania wyszukiwarek internetowych. Naszą ideą przewodnią jest hasło: „SŁOWEM W ZYSK”. Traktujemy je bardzo dosadnie. Piszemy w sposób gwarantujący Twój sukces w branży. Odpowiedni dobór słów kluczowych i adekwatne podejście do tematu dają Ci 100% pewności, że nasze słowa przyniosą zysk Twojej działalności.
Dobry copywriter to jaki?
Oczami wyobraźni ukazuje się zapewne tekściarz, mający sto pomysłów na minutę. Jest jeszcze jedna strona medalu. Copywriting to dziedzina, w której trzeba być również dobrym psychologiem. Tutaj liczy się przede wszystkim efekt - najistotniejsze jest to, czy marketing w formie pisanej sprzeda określony produkt lub czy zachęci do zainteresowania się opisywanym zagadnieniem. Bez psychologicznej analizy osiągnięcie tego zamierzonego celu jest mało możliwe. W „Promenadzie słów” liczą się ludzie, czyli krótko mówiąc- odbiorcy naszego tekstu. Proces tworzenia rozpoczynamy przede wszystkim od analizy środowiska potencjalnych Klientów – Twoich Klientów. Nie należy zapominać, że ta branża to głównie przygoda, której gotowy scenariusz możemy Ci napisać. Nie trzeba dodawać, że to przygoda ze szczęśliwym zakończeniem.
 
W wycenie jesteśmy elastyczni, dlatego też do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie. Ceny minimalne podane są w zakładce „cennik” na naszej stronie internetowej. Stałym Klientom proponujemy zawsze korzystne rabaty.
Od czego zależy, ile zapłacę za tekst?
Przy wycenie bierzemy pod uwagę trzy najważniejsze czynniki: dostępność źródeł, dodatkowe wymagania Klienta oraz czas realizacji. Zdarzają się sytuacje, kiedy Klient potrzebuje gotowego tekstu na już. Jest to jak najbardziej możliwe i również w takiej sytuacji początkowa cena ulega nieznacznej modyfikacji. Istnieje również możliwość negocjacji.
Na każdym etapie współpracy istnieje możliwość skontaktowania się z copywriterem pracującym nad tekstem. W razie jakichkolwiek wątpliwości można również poprosić o pomoc naszego konsultanta. Jeżeli spodziewasz się zmian na lepsze i poprawy przyszłości swojej firmy, a także liczysz na dobry kontakt- zapraszamy. Jesteśmy po to, by pomóc Ci osiągnąć wyżyny w biznesie.
Reklama