Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-01-02.

INSOFT - Oprogramowanie dla Firm

0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: małopolskie
Osoba: Insoft
Powiat: m. Kraków
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 31-227
Ulica: ul. Jasna
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.insoft.com.pl/
   
dodano: 2017.10.04
ważne do: 2018.01.02
wyświetleń: 91

Szczegóły ogłoszenia:

Insoft to firma, która już od 1991 roku zajmuje się produkcją oprogramowania dla sklepów detalicznych i dziś należy do grona liderów tego rynku. Program hipermarket, pozwala na proste i wydajne zarządzanie dużymi punktami handlowymi. Flagowym produktem firmy Insoft jest PC-Market, ale w zarządzaniu dużą placówką pomogą też takie programy, jak PC-POS, POS Premium, Mini-Market czy też mPos do sprzedaży na tabletach.
Program PC-Market na przykład pomoże szybko znaleźć najlepiej i najgorzej sprzedające się towary, pozwoli na prześledzenie całej historii danego produktu oraz na natychmiastowe sprawdzenie stanu kasy w sklepie. Dzięki programowi można też szybko metkować towary oraz szybko drukować etykietki na sklepowe półki oraz sprawdzi stan rozliczeń z kontrahentami.
Wszystkie programy firmy Insoft są bardzo proste w obsłudze oraz mają niezwykle proste interfejsy. Na stronie internetowej firmy można ściągnąć też darmowe wersje demonstracyjne programów, żeby przekonać się o ich zaletach oraz możliwościach. 
Reklama