Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-12-31.

Prawo farmaceutyczne, obsługa prawna firm

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Kancelaria Prawna Zemła
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-208
Ulica: Stanisława Dubois 7/4
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://kancelariazemla.pl/oferta/prawo-farmaceutyczne/
   
dodano: 2017.10.02
ważne do: 2017.12.31
wyświetleń: 64

Szczegóły ogłoszenia:

Zasady związane ze sprzedażą leków zostały w Polsce uregulowane przez odpowiednie ustawy. Wśród specjalizacji Kancelarii Prawnej Zemła znajduje się prawo farmaceutyczne, tak więc możemy zagwarantować profesjonalną pomoc osobom prowadzącym apteki, firmy farmaceutyczne oraz szpitalom i innym przedsiębiorstwom, które zajmują się sprzedażą leków.

Branżą farmaceutyczną zajmujemy się już od lat, lecz mimo to wciąż poszerzamy naszą wiedzę, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak licznym zmianom podlega prawo farmaceutyczne. Zmiany te dotyczą zarówno badań i testów, jakim muszą być poddane leki przed dopuszczeniem do sprzedaży, jak i zasad związanych z reklamowaniem środków farmaceutycznych. Swoje usługi oferujemy sprzedawcom leków, jak również przedsiębiorstwom, które zajmują się sprzedażą suplementów diety i produktów weterynaryjnych.

Dzięki doskonałej znajomości nowego prawa farmaceutycznego możemy zapewnić klientom rzetelne wsparcie na wszystkich etapach działalności. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń oraz dokładamy wszelkich starań, aby działalność firmy była zgodna z obowiązującymi przepisami.
Reklama