Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-08-28.

Szkoła specjalna Częstochowa

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Zespół Szkolno-Przedszkolny „Czyż”
Miejscowość: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-280
Ulica: ul. Rzepakowa 18
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.czyz.edu.pl/
   
dodano: 2017.05.30
ważne do: 2017.08.28
wyświetleń: 100

Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy rodziców i dzieci z niepełnosprawnością do nowoczesnej placówki w Częstochowie po wsparcie, rozwój i lepszą przyszłość.
Terapeutyczny Zespół Szkolno-Przedszkolny „Czyż” w Częstochowie oferuje bezpłatną kameralną i nowoczesną naukę oraz opiekę dla dzieci z różnymi potrzebami.
Wspieramy rozwój dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, zadzwoń spytaj!
Pracujemy z dziećmi: z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, niesłyszącymi, słabosłyszącymi, niewidomymi, słabowidzącymi oraz z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową (w tym z afazją), z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami (w tym z zespołem Aspergera) i z niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Sukcesy naszych dzieci, są największą radością i motywacją do dalszej pracy!
Specjalna Szkoła Podstawowa i Przedszkole Terapeutyczne to nowoczesne placówki, w pełni przystosowane do oczekiwań i potrzeb naszych dzieci i osób niepełnosprawnych. Zajęcia w naszych placówkach odbywają się także popołudniami, istnieje możliwość prowadzenia nauczania indywidualnego oraz zajęć rewalidacyjnych w domu dziecka. Organizujemy również dowóz!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki na stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na propozycje rodziców odnośnie czasu i metod pracy. Dobro dziecka jest dla nas najważniejsze.
Reklama