Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-08-22.

Kredyty i Pożyczki 2%,Bankowe gwarancje,Finansowanie,monetyzacja

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: lubuskie
Osoba: Gray Wimder
Powiat: gorzowski
E-mail: pokaż adres e-mail
   
dodano: 2017.05.24
ważne do: 2017.08.22
wyświetleń: 153

Szczegóły ogłoszenia:

Oferujemy Kredyty i pożyczki, gotówkowe i finansowe instrumenty, takie jak Bankowe gwarancje(BG) i Akredytywa rezerwowa(SBLC) dotyczące najmu i sprzedaży w najlepszych cenach iz najbardziej możliwymi procedurami. Jako bezpośredni mandat do prawdziwie renomowanej firmy z branży finansowej inwestycyjnej z wcześniejszymi wynikami, oferujemy certyfikowane i sprawdzalne instrumenty bankowe za pośrednictwem usługi Swift Transmission od autentycznego dostawcy zdolnego do podejmowania transakcji związanych z czasem.

Oferowane przez Bankowe Instrumenty mogą być wprowadzane we wszystkie formy handlu, takie jak: Lotnictwo, Rolnictwo, Ropa Naftowa, Telekomunikacja, Budowa Zapór, Mosty, Nieruchomości i wszelkiego rodzaju projekty. Za pomocą naszego instrumentu bankowego można ustanowić linię kredytową w banku lub Zabezpieczone pożyczki na projekty, w których nasz instrument bankowy będzie służył za zabezpieczenie w Twoim banku na finansowanie Twojego projektu, współpracujemy bezpośrednio z wydawcami wypożyczania dzierżawy banków, Instrument ten można zarabiać w Twoim imieniu na 100% finansowania. Nasze stawki dzierżawy zależą od wymaganej wartości instrumentu, możemy też zarabiać na tym samym Bankowe gwarancje na 100% gotówki, jeśli nie masz zarobków.

Pośrednicy / Konsultanci / Brokerzy są mile widziani, aby przywieźć swoich klientów i być w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować na rzecz wszystkich zaangażowanych stron, jeśli potrzebujesz naszych usług, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Nasz język biznesu jest język angielski.

Dziękuję Ci,
Gray Wimder
E-mail: gray.wimder@gmail.com
Reklama