Szybkie pozabankowe finansowanie firm

do negocjacji

Zdjęcia:

Województwo: małopolskie
Firma: dotacje24
Powiat: m. Kraków
E-mail: alertphinanse@gmail.com
Telefon: 70 160 977 (8-16) 727 468 77
Strona WWW: http://phinanse.mypi.co/
   
dodano: 2018.03.13
ważne do: 2018.06.11

Szczegóły ogłoszenia:

Pieniądze do 24 godzin
od 4 000 zł do 25 000 zł
  • realizacja 24 h lub krócej
  • nie są sprawdzane BIK, BIG, KRD
  • brak konieczności legitymowania się zaświadczeniami ZUS i US
  • brak zabezpieczeń
Oferta limitowana!
Wypełnij wniosek: http://phinanse.mypi.co/
Telefon:      
570 160 977 (8-16)     727 468 777 (8-17)     516 131 476 (9 – 17)    665 012 753 (16 – 22)
➤ ODDŁUŻANIE
Bank odmawia Państwu udzielenia kredytu? Nic straconego, ponieważ to właśnie my pozyskujemy kredyty oddłużeniowe pozwalające spłacić zobowiązania kredytowe.
Nasi Doradcy mając kilkuletnie doświadczenie niezbędne do szybkiego pozyskania kredytu oddłużeniowego i pozwalające sprostać wszelkim wymaganiom.
Co ważne, niezwykle istotne jest to jak Doradca Kredytowy przygotuje Państwa wniosek, ponieważ jest on indywidualnie rozpatrywany przez instytucje udzielające kredyty przed podjęciem decyzji o możliwości udzielenia pomocy finansowej.
➤ CZYSZCZENIE REJESTRÓW BIG, BIK, KRD
Zadłużenie widniejące w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD) oraz innych spisach dłużników to kłopot utrudniający funkcjonowanie w świecie gospodarczym oraz społecznym. Niestety usuwanie wpisu z rejestru (BIK, KRD i inne) jest czynnością czasochłonną i nieprzyjemną, a zawiłości administracyjne rodzą dodatkowe trudności w samodzielnym i szybkim uporaniu się z problemem.
Oferujemy swoją pomoc w zakresie czyszczenia rejestrów. Starannie i rzetelnie sprawdzamy listy i rejestry dłużników oraz występujemy w Państwa imieniu o wykreślenie informacji o Państwa zadłużeniach.
➤ KREDYTY BEZ BIK
MultigoFinance jako przedstawiciel Banków oraz instytucji pozabankowych proponuje Państwu efektywne procedury dla kredytobiorców bez BIK i z brakiem zdolności kredytowej.
➤ NEGOCJOWANIE
Skuteczne umiejętności negocjacyjne są konieczne, jeśli chcemy zrealizować nasze potrzeby w trudnej sytuacji finansowej.
Umiejętnie przeprowadzone negocjacje są najlepszą i najskuteczniejszą metodą rozwiązywania konfliktów, jakie istnieją pomiędzy Dłużnikiem a Wierzycielem. Podstawą negocjacji jest wnikliwa analiza sytuacji.
Nasi specjaliści szczegółowo przyjrzą się Państwa sprawie i podejmą działania prowadzące do wynegocjowania jak najlepszych dla Państwa warunków finansowych.
Dysponując szerokim wachlarzem specjalistycznych działań poprowadzimy negocjacje szybko i profesjonalnie.
W skład naszych działań negocjacyjnych wchodzi również:
– reprezentacja Dłużnika w postępowaniach sądowych i komorniczych
– reprezentacja Dłużnika przed organami administracji publicznej i terenowej